Zachodniopomorski katalog firmBranże

Lars Laj Polska

Branża: Place zabaw - budowa, projektowanie, montaż Dobra Szczecińska

O firmie


Firma powstała w Danii i rozwinęła swoją działalność na terenie całej Europy. Place zabaw Lars Laj to synonim najwyższej jakości, nowatorskich projektów, innowacyjnych i certyfikowanych urządzeń na place zabaw.

Drewniane i metalowe place zabaw dla dzieci których producentem jest firma Lars Laj, charakteryzują się wysoką jakością materiałów oraz wykonania, spełniającego wszelkie wymogi bezpieczeństwa dla tego typu konstrukcji. Jako producent zabawek na place zabaw, staramy się zapewnić najwyższą jakość, by budowane przez nas place zabaw spełniały surowe wymogi bezpieczeństwa, czego potwierdzeniem są odpowiednie atesty, m.in. norma PN EN 1176.

Zapewniamy serwis oraz elementy wyposażenia placów dla dzieci, wszystkie urządzenia na place zabaw powstają w naszych biurach projektowych i posiadają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa.

Firma Lars Laj poza projektowaniem i budową urządzeń na place zabaw ma w swojej ofercie również elementy małej architektury, jak tablice informacyjne, kosze na śmieci czy ławki parkowe i donice betonowe a także zewnętrzne urządzenia do ćwiczeń oraz bezpieczne nawierzchnie na place zabaw i boiska dla dzieci.

Na naszych stronach dostępny jest zawsze aktualny katalog projektów placów zabaw, małej architektury oraz zewnętrznych urządzeń do ćwiczeń a także bezpiecznych nawierzchni na boiska i place zabaw dla dzieci.

Kontakt


Migdałowa 11
72-003 Dobra Szczecińska

91 432 86 81
91 311 30 39Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00


Mapa dojazdu:
Dodaj opinie Zgłoś błąd Wyróżnij ten wpis!